Jaroslav Dobrovolský
(1895-1942)
Stromy (ex libris Jaroslav Mrázik)
No.: 137Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 17:47
dřevoryt, 1936, 9,5 x 7 cm, značeno PD v desce JD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Dobrovolský
(1895-1942)
Květina (ex libris Weisz Imre Konyve)
No.: 138Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 17:48
dřevoryt, 9,4 x 6,9 cm, sign. PD Jaroslav Dobrovolský, zezadu papíru autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Dobrovolský
(1895-1942)
Obličej (ex libris dr. Lustig istván Könyve)
No.: 187Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 18:37
dřevoryt, 1935, 9,4 x 6,9 cm, sign. PD Jaroslav Dobrovolský, autorské razítko na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)