Jaroslav Dobrovolský

(1895-1942)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Stromy (ex libris Jaroslav Mrázik)

    No.: 137

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 17:47

    dřevoryt, 1936, 9,5 x 7 cm, značeno PD v desce JD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Květina (ex libris Weisz Imre Konyve)

    No.: 138

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 17:48

    dřevoryt, 9,4 x 6,9 cm, sign. PD Jaroslav Dobrovolský, zezadu papíru autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Obličej (ex libris dr. Lustig istván Könyve)

    No.: 187

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 18:37

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 6,9 cm, sign. PD Jaroslav Dobrovolský, autorské razítko na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)