Václav Junek
(1913-1976)
Plachetnice (Ex Libris Adolf Branald)
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:09
litografie, 1974, 8,5 x 6,5 cm, sign. V. Junek 74, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)