Miloslav Nováček
(1923-1994)
Slunce ve váze (ex libris Ivan Hodonský)
No.: 272Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 20:02
litografie, 14 x 6,7 cm, sign. M. Nováčik, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)