Antonín Doležal

(1900-1968)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Na túře (ex libris Zdena Martinovičová)

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:38

    dřevoryt, 5,9 x 4 cm, sign. PD Ant, Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Tři břízy (ex libris Anči Benešové)

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:39

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Kostel (ex libris Pavla Peterková)

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:40

    dřevoryt, 8,6 x 3 cm, sign. PD Ant. Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Stromy (ex libris Ladislav Svoboda)

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:41

    dřevoryt, 8,5 x 3,5 cm, sign. PD Ant. Doležal, u dolního okraje papíru nepatrná šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Exotika (ex libris Jaroslav Jozefy)

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:42

    dřevoryt, 8,3 x 4,1 cm, značeno PD v desce AD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Rybář (ex libris M. M. Poláčková)

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:43

    dřevoryt, 1943, 10,2 x 3 cm, značeno LD v desce AD 43, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Antický sloup (ex libris Jaroslav Jozefy)

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:44

    dřevořez, 1935, 7 x 4,9 cm, monogr. PH v desce AD 35, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)