Antonín Doležal
(1900-1968)
Na túře (ex libris Zdena Martinovičová)
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:38
dřevoryt, 5,9 x 4 cm, sign. PD Ant, Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Tři břízy (ex libris Anči Benešové)
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:39
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Kostel (ex libris Pavla Peterková)
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:40
dřevoryt, 8,6 x 3 cm, sign. PD Ant. Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Stromy (ex libris Ladislav Svoboda)
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:41
dřevoryt, 8,5 x 3,5 cm, sign. PD Ant. Doležal, u dolního okraje papíru nepatrná šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Exotika (ex libris Jaroslav Jozefy)
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:42
dřevoryt, 8,3 x 4,1 cm, značeno PD v desce AD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Rybář (ex libris M. M. Poláčková)
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:43
dřevoryt, 1943, 10,2 x 3 cm, značeno LD v desce AD 43, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Antický sloup (ex libris Jaroslav Jozefy)
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:44
dřevořez, 1935, 7 x 4,9 cm, monogr. PH v desce AD 35, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)