Ludmila Jiřincová
Dívka u stolu
No.: 110Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 17:20
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Hodiny
No.: 111Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 17:21
litografie, 5,8 x 4,4 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 200 CZK (9 €)