Různí autoři
Soubor loutkářských exlibris
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:29
8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Různí autoři
Soubor 70. grafik
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:30
70x tisk (tisk, zinek, dřevoryt, lept, litografie a další), 5 x 3,5 - 16 x 10,3 cm, soubor exlibris autorů: Bílek, Bouda C., Kobliha, Tichý, Zrzavý, Beran, Cinybulk, Florian M., Houra, Knobloch, Komárek, Lander, Oberthor, Rusek, K. Svolinský, Šimon P., Šváb a další, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)