Vítězslav Fleissig

(1893-1955)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Papoušek (Ex libris Klubu pěstitelů exotického ptactva)

    No.: 139

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 17:49

    lept, 1949, 9,7 x 6,4 cm, sign. PD Fleissig, monogr. PD v desce VF 1949 , zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kytice (ex libris J. Černá)

    No.: 140

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 17:50

    lept, 1944, 10,5 x 6,4 cm, monogr. v desce VF 1944; zezadu na papíru autorské razítko, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Roubenka mezi stromy (ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 141

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 17:51

    lept, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, značeno v desce PD V Fleissig, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena (ex libris M. Jančáková)

    No.: 142

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 17:52

    dřevořez, 10,3 x 8,1 cm, sign. PD Fleissig, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Panáčci (ex libris Karel Suda)

    No.: 198

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 18:48

    kolorovaný dřevoryt, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, ruční papír, na jednom místé u pravého okraje papír pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    U břízy (ex libris Jar. Jozefy)

    No.: 199

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 11. 2024 18:49

    lept, akvatinta, 1933, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD Fleissig 33, značeno v desce LD VFleissig 1933, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 120 CZK (5 €)