Jana Krejčová

  • Jana Krejčová

    Fontána (ex libris Dr. Ladislav Lamač)

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:32

    dřevoryt, 1976, 11,6 x 9,5 cm, sign. Du J. Krejčová , č. 113/200, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jana Krejčová

    Ex libris Marie Dvořáková

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:33

    serigrafie, 1999, 8,3 x 11,2 cm, sign. PD J. Krejčová 99, č. 56/100, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)