František Záruba
Loď na moři
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:56
litografie, 3,9 x 10,8 cm, sign. PD F. Záruba, č. 16/180, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)