Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Vlak
No.: 211Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 19:01
litografie, 1963, 6,9 x 5,3 cm, sign. PD Hlinkovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)
No.: 212Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 19:02
litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)
No.: 213Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 19:03
litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)
No.: 214Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 28. 11. 2024 19:04
litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)