Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Vlak

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:01

    litografie, 1963, 6,9 x 5,3 cm, sign. PD Hlinkovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:02

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:03

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:04

    litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)