Jaroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Harpyje

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:08

    serigrafie, 1980, 14,9 x 12,8 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris Dr. František Dvořák, 60ti leté jubileum, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Letící harpyje

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:09

    serigrafie, 20, 6 x 9, 8 cm, sign. LD Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Maska

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:10

    suchá jehla, 1978, 12, 4 x 8, 4 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    UFO

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:11

    serigrafie, 1978, 15, 9 x 11 cm, sign. DU Hořánek, Č. 27/50, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Děti

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:12

    serigrafie, 16, 2 x 9, 3 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Anděl

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:13

    serigrafie, 1980, 15, 6 x 15 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ex libris

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:05

    serigrafie, 1992, 18, 5 x 9, 3 cm, sign. DU Hořánek 92, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:06

    litografie, 1991, 20,7 x 10,3 cm, sign. UD Hořánek 91, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)