Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Harpyje
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:08
serigrafie, 1980, 14,9 x 12,8 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris Dr. František Dvořák, 60ti leté jubileum, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Letící harpyje
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:09
serigrafie, 20, 6 x 9, 8 cm, sign. LD Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Maska
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:10
suchá jehla, 1978, 12, 4 x 8, 4 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
UFO
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:11
serigrafie, 1978, 15, 9 x 11 cm, sign. DU Hořánek, Č. 27/50, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Děti
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:12
serigrafie, 16, 2 x 9, 3 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Anděl
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:13
serigrafie, 1980, 15, 6 x 15 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Ex libris
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:05
serigrafie, 1992, 18, 5 x 9, 3 cm, sign. DU Hořánek 92, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:06
litografie, 1991, 20,7 x 10,3 cm, sign. UD Hořánek 91, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)