• Jan Měřička

    Grafika

    No.: 673

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ernst Weiers

    (1909-1978)

    Katalog k výstavě s přiloženými litografiemi

    No.: 672

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    katalog se dvěma litografiemi, 38,5 x 25,8 cm

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Slíva

    Franz Kafka Blues, s autorskou grafikou a podpisem autora

    No.: 671

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    kniha, 2024, 20 x 20,2 cm, sign. první list Jiří Slíva, Součástí knížky je grafika, barevná litografie, č. 15/50, sign. nahoře i dole Jiří Slíva, 14,1 x 8,3 cm, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Doc. Dana Puchnarová

    K. H. Mácha - Máj

    No.: 670

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    knižní tisk D. Puchnarová - básně, 2016, 29,7 x 21 cm, sign. na posledním listě D. Puchnarová, výtisk č. 18

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Jan Konůpek

    A.V. Frič: Zákon pralesa

    No.: 669

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    bibliofilie, indiánská ornamentace, iniciálky, obrázky a vazba J. Konůpek, vyd. Zátiší knihy srdce i ducha B.M. Klika, Praha, 1921, pův. karton. vazba, 85s., hřbet vazby lehce poškozen, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Jakub Deml: Rosnička

    No.: 668

    bibliofilie, černo-zelená kresba tištěná na tit. listě J. Váchal, podp. autora na patitulu, vyd. Pavla Kytlicová, Tasov, 1927, 500 výtisků, pův. brož, 116s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of t…

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Elisabeth Madox Robertsová: Zelená zem divů

    No.: 667

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, bar. linoryty, úprava a ob. M. Florian, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1941, ed. Symposion, sv. 137, pův. brož, 259s., několik uvolněných archů, lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Konvolut 4 tisků

    No.: 666

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    volné listy, obs.: 2x dvojlist k výstavě L. Sutnara Joy-Art v Shuster Gallery, New York, 16.9. - 4.10. 1969 (pozvánka s bar. tiskem díla Venus / Alltheway to USA a vlastnoručním přípisem rozměru tužkou + tisk Ladislav Sutnar says --- joy-art is in! s výkladem pojmu k téže výstavě; dále Národní divad…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Marie Čermínová (Toyen)

    (1902-1980)

    V. Vančura: Učitel a žák (Studio ND)

    No.: 665

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    leták, 1x reprod. kresby od Toyen, leták s textem J. Mukařovského a soupisem obsazení a autorů inscenace, vyd. Studio Národního divadla, Praha, 1945, dvojlist, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Mabinogi: Keltské pověsti

    No.: 664

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, zdobená polokožená převazba s dekorativním hřbetem Ateliér Hodný (Týn nad Vltavou), vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1944, ed. Atlantis, il. B. Lacina, plkžn. převazba v karton. pouzdře, pův. ob. vevázána, 197s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of the surrealistic group RA

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Anderle

    Guillaume Apollinaire: Zóna

    No.: 663

    bibliofilie, 2x lept J. Anderle na dvoulistu (jeden sign.), vyd. Martin Dyrynk v soukromé novoroční edici Slza, 1994, ex. 120/230 s podp. vyd. v tiráži, přel. P. Chalupa, volné listy (ruční papír) v pův. ob., bez paginace, velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Pelc …

  • Cyril Bouda

    Marie Majerová: Květná neděle

    No.: 662

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 4x sign. bar. litografie (z toho 3x na dvoustraně) C. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofiů, Praha, 1936, pův. brož s ob., 26s., velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    No.: 661

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 7x sign. dřevoryt a upr. Z. Mézl, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2007, ex. 26/60 s podp. Z. Mézla a J. Vinkláta v tiráži, volné listy v pap. deskách s ražbou, 40s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829

    No.: 660

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 4x sign. ocelorytina J. Herčík, umělecká vazba Jiřího Faltuse (pouze část nákladu), vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, polokožená zdobená vazba, listy sešité nití, vloženo do koženého pouzdra s provázkem, 26s., velmi …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Manifest explozionalismu

    No.: 659

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    bibliofilie, sign. dvoubar. perokresba I. Sainer, vyd. SČB, Praha, 2005, ex. 99/190 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 26, ruční papír, rozměr brožury: 13,6 x 8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Pra…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Plastiky v exteriérech

    No.: 658

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    katalog, 1x sign. litografie M. Chlupáč, vyd. nakl. Vltavín, Praha, 2006, ex. 44/100, katalog o 8 listech s ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Stipl and prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, t…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Jean Terrasson: Sethos

    No.: 657

    bibliofilie, 5x sign. litografie (+1x lit. na ob.) J. Kristofori, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1996, ruční papír van Gelder, listy svázané nití, 61s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the president of Lyra Pragensis, member of The Association of Prague Fine Artists

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Georg Trakl: Lidský žal

    No.: 656

    bibliofilie, 4x sign. suchá jehla J. Klápště, vyd. Památník nár. písemnictví, Praha, 1987, ruční papír, volné listy v obálce, 21s., lehce odřené okraje desek, jinak vemli dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Gra…

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Lumír Čivrný: Sonety paní

    No.: 655

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    bibliofilie, 7x litografie v textu 1x na obálce J. Bauch, podpis autora a výtvarníka na patitulu, vyd. F.J. Müller, Praha, 1943, ex. 145/300, listy svázané nití v obálce, nestránkováno, vyšisované okraje obálky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple prof. E. Dite and V. H. …

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Sňůrové projekty / Schnurprojekte

    No.: 654

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    bibliofilie, 11x sign. litografie a podp. na zadní straně ob. D. Chatrný, vyšlo jako první svazek grafické edice mpvu, Brno, 1971, ex. 24/30, tit. báseň Jiří Valoch, 12x volný list v pův. ob., drobná skvrna na horním okraji prvního listu s básní, ob. ušpiněná a na hřbetu proděravělá, jinak velmi dob…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Emanuel Ranný

    (1943-2022)

    Havraní krajiny (Landscapes with Ravens)

    No.: 653

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    bibliofilie, 3x sign. volně vložená suchá jehla z cyklu Havraní krajiny E. Ranný, katalog s řadou čb. vyobr. vyd. Ranný Architects, Praha, nedat., pův. brož, zažloutlé desky, jinak velmi dobrý stav; přiložen volný list s dopisem výtvarníka Petru Kabešovi, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Emanuel Ranný

    (1943-2022)

    No.: 652

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, sign. bar. litografie ve frontispisu E. Ranný, vyd. nak. Emanuel Ranný, Nehradov, 1999, na italském papíru Fabriano, ex. 16/75, dvojlist v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Císařovský

    Jáchym Topol: Žárlivý démon, Děvka, Kojot a čarodějné dívky

    No.: 651

    bibliofilie, 3 originální litografie T. Císařovský, podp. J. Topola i výtvarníka na tit. listě, vyd. Mediagate, 2008, jako třetí svazek bibliofilské edice, 39 číslovaných výtisků (tento nečísl.), výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Ivan Wernisch

    Michal Ajvaz: Azazel

    No.: 650

    bibliofilie, originální sign. koláž ve frontispisu I. Wernisch, podp. M. Ajvaze na patitulu, vyd. jako soukromý neprodejný tisk v počtu 20 výtisků (z nichž 10 obs. koláž), P. Hruška, Argestea, Praha, 2010, pův. brož s ob., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Cyril Bouda

    Alois Jirásek: Nevolnice

    No.: 649

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Hory a řeky v Československu

    No.: 648

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • Richard Marynčák

    Sfinga, již nazýváme světem

    No.: 647

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Richard Marynčák

    Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy

    No.: 646

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Tělo (Spisy IV.)

    No.: 645

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Stříbrný vítr (Spisy I.)

    No.: 644

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Current price: 800 CZK (34 €)