Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské panorama
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kolorovaná suchá jehla, 2002, 33 x 24,5 cm, sign. DU Karel Chaba 02, č. 4/50, soukromé studium
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Patníky
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
kolorovaná suchá jehla, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 30/50, soukromé studium
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Na hřišti
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
černobílá bromostříbrná fotografie, 9 x 13 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Dívka na ulici
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s chotí
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
fotografie, 2010, 14,5 x 21,3 cm, sign. PD Škácha 2010
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s Martou Kubišovou
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
fotografie, 2005, 17,5 x 24 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2005
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
J. Bělíková, J. Dienstbier a V. Havel (1978)
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
fotografie, 1978, 13 x 19,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Ladislav Postupa
(1929-2016)
Buňka
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
bromostříbrná fotografie, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Ladislav Postupa
(1929-2016)
Květ
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců
Josef Hník
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Alois Nožička
Byla to hlava otevřená
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
fotografie, 1958, 29,2 x 19,3 cm, sign. vzadu Nožička 1958, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Pavel Kopp
Palermo - soubor fotografií
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
24 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven v roce 2017 v Comune di Palermo - Archivio storico na Sicilii , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se b…
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Lubomír Fuxa
(1950)
Etretat
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
fotografie, 2005, 26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm, sign. DU 2005 Lub. Fuxa, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Dostál
(1938-2022)
Slon a pes
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
bromostříbrná fotografie, 1976, 39,5 x 28,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1976, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vilém Heckel
(1918-1970)
Vysoké Tatry
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
fotografie, 60. léta, 30,4 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU
Vilém Heckel
(1918-1970)
Poslední metry (Afghánistán)
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Vilém Heckel
(1918-1970)
Vodácké závody na Labi
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
fotografie, 1965, 23 x 24,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Vilém Heckel
(1918-1970)
Ženy na nákupu (Pákistán)
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
fotografie, 1967, 30,5 x 25 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Vilém Heckel
(1918-1970)
Světlo a tma
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
fotografie, 26 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Vilém Heckel
(1918-1970)
Bruncvík
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
fotografie, 60. léta, 30 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený a při pravém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
František Drtikol
(1883-1961)
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
fotografie, 9 x 14 cm, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
James Janíček
Hlavy
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Načeradský
Atlet
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
tempera, tuš, papír, 1998, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Jiří Načeradský
Čtyři muži
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
tempera, papír, 1989-1990, 58,5 x 71 cm, sign. PD Načeradský 89-90, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jiří Suchý
Žárlivost
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
litografie, 16,1 x 11,2 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 104/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Jiří Slíva
Dva čápi
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
litografie, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 11/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Jiří Slíva
Jam Session
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 2009, 42,5 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 56/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Slíva
Café dron
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 31 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar