-
Neznámý autor
Svatá Magdaléna
No.: 950Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 18:27
podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohled na Pražský hrad a Karlův most
No.: 945Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 18:22
akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Konvolut dvou čínských akvarelů
No.: 745Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:02
akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chalupy
No.: 744Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:01
olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Samurajové
No.: 743Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:00
japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Heraldické znamení
No.: 742Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:59
podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
No.: 741Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:58
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 740Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:57
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mona Lisa
No.: 739Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:56
olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pivoňky
No.: 738Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:55
olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Indonéský motiv
No.: 737Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:54
tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Indický motiv
No.: 736Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rozbouřené moře
No.: 735Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
Neznámý autor
Berchtesgarden
No.: 734Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:51
olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Filosof (Portrét staršího muže s plnovousem)
No.: 116Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, pravděpodobně 1. polovina 18. století, 55,5 x 41,5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, místy sedřená malba, restaurováno
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Stařena čtoucí knihu
No.: 114Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 30,5 x 25 cm, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dívka s psíkem a růží - Capodimonte
No.: 280Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
porcelán, v. 70 cm, značeno na podstavci Capodimonte, výška s podstavcem 87 cm, porcelánka Capodimonte je slavná italská manufaktura založená v roce 1743 v Neapoli králem Karlem III. Capodimonte je známá svou výrobou jemného porcelánu, zejména květinových dekorací, sošek, a ozdobných předmětů. Porce…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mladý Törless
No.: 687Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:36
filmový plakát, 85x29,5cm, 1967, r. V. Schlöndorff, stopa po přeložení, mírně opotřebené okraje, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Atentát
No.: 686Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:35
filmový plakát, 85x29,5cm, 1965, r. J. Sequens, stopy po přeložení, mírně opotřebené růžky, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Gabriela
No.: 685Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:34
filmový plakát, 81,5x29cm, 1969, r. M.J. Krňanský, přeložen, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Vyzvání k tanci
No.: 684Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:33
filmový plakát, 83x29cm, 1956 (rok výroby filmu), r. G. Kelly, přeložený, bez vady, pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Zálesák
No.: 683Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:32
filmový plakát, 83x28,5cm, 1968, r. S. Hayers, v místě přeložení nepatrná trhlinka, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Svatba jako řemen
No.: 682Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:31
filmový plakát, 86x30cm, 1967, r. J. Krejčík, přeložen, při horním okraji mírné trhlinky, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Bílí vlci
No.: 680Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:29
filmový plakát, 85x30cm, 1970, r. K. Petzold, v místě přeložení trhlinky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Jarní vody
No.: 679Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:28
filmový plakát, 84x30cm, 1968, r. V. Krška, přeložený, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Blázen z laboratoře 4
No.: 678Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:27
filmový plakát, 83x29cm, 1969, r. J. Bernard, přeložený, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Vlak
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Josef Bláha a Josef Vinklář)
No.: 345Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:44
filmový plakát, formát 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, při levém okraji trhlina cca 1cm, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Boj sa skončí zajtra
No.: 343Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:42
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M.- Cikán, 1970, při pravém okraji trhlinky a drobně pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Andrejka
No.: 341Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Lebeděv, 1970, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids