-
Václav Mašek
(1893-1973)
Vl. Majakovskij: 15 000 000
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
brož, obálka V. Mašek, vyd. V. Petr, Praha, 1925, edice Atom, pův. brož s obálkou, 113s., uvolněné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Josef Hora: Jan houslista
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, obálka, frontispis, viněta v titulu a celostr. ilustrace vše dřevorytem V. Mašek, podpis básníka a výtvarníka v tiráži, 1. sv. edice Krásné tisky Melantricha, vydal Melantrich, Praha 1939, pův. brož, 68s., na holandském Pannekoeku, ex. 116/200, celofán. přebal, velmi dobrý stav, Antikva…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Alex. Blok: Dvanáct - revoluční epos
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, kresby v přílohách a na obálce V. Mašek, úprava A. Chvála, překlad a doslov B. Mathesius, vyd. Plamja, Praha 1925, orig. brož, 53s., ob. při krajích pokrčená a drobně poškozená, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté
Položka č.: 279029Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 16:08
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 265857Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:44
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
1945 Květen
Položka č.: 226395Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Studie k ilustraci
Položka č.: 226394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:58
litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
K. J. Erben: Živá voda
Položka č.: 276087Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:49
bibliofilie, 11x lit.V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, ex.: ?/400, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 227945Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38
litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu