• Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Zimní nálada

    Položka č.: 282758

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:26

    olej, karton, 1934, 36 x 42 cm, sign. LD Sedláček 34, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Jezírko

    Položka č.: 282759

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:28

    olej, karton, 1939, 35 x 41 cm, sign. PD Sedláček 39, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mareš

    Řeka Chrudimka

    Položka č.: 282760

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:30

    olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlk

    Letní krajina

    Položka č.: 282761

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:32

    olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlk

    Pohled do kraje

    Položka č.: 282762

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:34

    olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Theodor David

    (1848-1915)

    Středozemí

    Položka č.: 282763

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:36

    olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Horská scenérie

    Položka č.: 282764

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:38

    olej, karton, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Al. Židlický

    Kachny nad rybníkem

    Položka č.: 282765

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:40

    tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Al. Židlický

    Lesní potok

    Položka č.: 282766

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:42

    tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Dvě krávy na pastvě

    Položka č.: 282767

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:44

    olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Obrázek 45

    Položka č.: 282768

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:46

    olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Obrázek 49

    Položka č.: 282769

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:48

    olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook