František Ketzek
(1906-1978)
Dívka se závojem
Položka č.: 139836Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:13
suchá jehla, akvarel, 10,8 x 13,5 cm, sign. PD F. Ketzek, 15/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)