Ladislav Čepelák
(1924-2000)
No.: 157Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
No.: 156Auction price: 4.500 CZK (188 €)
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Stařík
No.: 20Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:19
lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Javorové listy
No.: 545Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 08:46
akvatinta, 1981, 33 x 23,3 cm, sign. PD Čepelák 1981, č. 120/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Nest
No.: 399Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00
lithography, 1979, 34,5 x 25,8 cm, signed lower/right Čepelák 1979, no. 41/100, verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Poplar field
No.: 31Auction price: 2.500 CZK (105 €)
aquatint, 1974, 24,7 x 46,8 cm, signed lower/right Čepelák 1974, no. 34/200, DU described by the author, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Nest
No.: 126Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 17:05
aquatint, 1963, 13 x 18,2 cm, sign. lower/right Čepelák 1963, no. 9/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Havran
No.: 268836Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:58
akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 18354, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Strom
No.: 268720Auction price: 5.800 CZK (242 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:02
akvatinta, 1992, 49,5 x 35 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 7/100, LD mimo tisk mírně pokrčený okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 5.800 CZK (242 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids