Krajina s domem
No.: 280854Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:18
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Lesní krajina
No.: 280927Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:13
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Ulička
No.: 280962Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:11
Current price: 100 CZK (5 €)
Silnice
No.: 280901Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:42
Current price: 20 CZK (1 €)
Staroměstské náměstí
No.: 280926Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:41
suchá jehla, 29 x 19 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Pocta Josefu Čapkovi
No.: 280822Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:40
lept, 2008, 12,8 x 8,1 cm, sign. DU nečitelně, 60/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Praha-Prašná brána
No.: 280852Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:37
tisk, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD, rám, č. 130/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Klapky z klavíru
No.: 280856Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:36
lept, 1981, 16,5 x 10,4 cm, sign. PD, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Abstrakce
No.: 280881Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:34
tisk, 9 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Motoráček
No.: 280974Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:32
lept, akvantita, 6,3 x 12,5 cm, monogr. PD JH, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Náměstí v zimě
No.: 280933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:13
akvarel, tužka, papír, 15,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Městečko
No.: 280965Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:12
olej, plátno, 41 x 55 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Koně
No.: 280275Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2024 20:25
bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Kostelní věže
No.: 243748Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 18:02
dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Rudolfinum
No.: 279835Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:22
akvatinta, 2019, 18 x 15 cm, sign. PD Teo Alena? 2019, č. 3/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Exmusicis familiae Peterka
No.: 279414Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 15:30
lept, 1943, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Tři čluny
No.: 278010Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:40
tempera, papír, 1988, 22,6 x 62,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Lodě v přístavu
No.: 278009Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:38
tempera, papír, 1988, 22,6 x 61,7 cm, sign. PD 88, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Jezero
No.: 278006Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:32
tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Pokušení sv. Antonína
No.: 277780Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:54
suchá jehla, 1923, 17,8 x 23,5 cm, sign. PD 1923, rám, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Mars
No.: 255245Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 10. 2023 15:36
tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Horská vesnice
No.: 249275Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2023 20:02
dřevoryt, 12 x 12 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Strom v měsíčním svitu
No.: 274423Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 21:52
dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíru několik drobných nahnědlých flíčků, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID5**2 History of bids
Park
No.: 278971Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:16
lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Slepá ulička
No.: 278116Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:12
akvarel, papír, 1948, 30 x 21 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Les U Bělé pod Bezdězem
No.: 277787Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:18
dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Čas tikl oponou a žene se zapnout tipec! ( PF 1997)
No.: 274631Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 20:50
uhel, tuš, papír, 20,2 x 29,9 cm, sign. PD, papír přeložen do formy přání na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Zesnulý
No.: 265813Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:28
suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Povoz s koněm
No.: 263642Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 21:14
akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Ex Libris Majka
No.: 277010Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:42
litografie, 10 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids