Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
TGM, Květina
No.: 933Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:32
2 x litografie, 16 x 11; 10 x 7 cm, sign. PD Lukavský, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Sopka
No.: 282569Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 18:58
mezottinta, 17,1 x 12 cm, sign. PD Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 450 CZK (19 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Zelená brána v Pardubicích
No.: 280752Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 16:20
lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
No.: 278812Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 14:06
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Karlův most
No.: 282652Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2024 18:30
dřevoryt, 1963, 36 x 37 cm, sign. DU Lukavský 63, č. 178/200, mírně zažloutlý a při pravém okraji mimo tisk natržený papírpapír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
No.: 280747Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2024 17:02
dřevoryt, 21,2 x 35,6 cm, sign. DU Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kostel
No.: 278894Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 15:36
litografie, 1948, 23 x 32 cm, sign. PD Jaroslav Lukavský 48, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Múza
No.: 278813Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:10
dřevoryt, 14 x 8,4 cm, sign. PD Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
No.: 277726Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:17
Current price: 100 CZK (5 €)