Jan Chaloupek
Hra je ve finále
No.: 172Auction price: 22.000 CZK (917 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:51
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Jan Chaloupek
Kahau nosatý
No.: 681Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:09
laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 18/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids