Adolf Kašpar
(1877-1934)
Folklorní motiv
No.: 575Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:12
akvarel, tužka, papír, 26 x 32 cm, monogr. DU AK (zčásti překryto paspartou), rám, na zadní straně nálepka Z pozůstalosti Adolfa Kašpara (1934) a razítko Chotěrova galerie Praha, původní dobová adjustace, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts i…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Na střeše
No.: 237929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:12
litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids