Tomáš Bím
(1946)soukromé studium; malíř, grafik; vyučen tiskařem; v prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu; věnuje se také malbě (olej, acryl); svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijkmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tennis museum Gasper Oberhausen, s. p. t. TELECOM a jinde; ilustroval asi 30 knih, podílel se na bibliofiliích, vytvářel plakáty; pracoval jako knihtiskař, poté výtvarník divadelního studia Reduta, ale také jako pomocný dělník (písmomalíř, lakýrník apod.); nyní se cele věnuje výtvarné práci (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Tomáš Bím
Červené auto
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:08
litografie, 2018, 49 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 88/130, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Tomáš Bím
Garáž
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:09
litografie, 2020, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 74/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Tomáš Bím
Balón nad řekou
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:31
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím XXII, č. 84/111, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Tomáš Bím
Maringotka
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:45
litografie, 1976, 22 x 12 cm, sign. DU Tomáš Bím 76, č. 9/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)