-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Plátěný drak a červený trojboký jehlan
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 1.200.000 CZK (50.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, podlepeno, 1964, 23 x 42 cm, sign. LD Kamil Lhoták 64, rám, vzadu napsán název autorem Drak a Jehlan, zatím co v soupise díla uvedeno pod názvem: Plátěný drak a červený trojboký jehlan. Dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámějš…
Aktuální cena: 1.200.000 CZK (50.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Partitura (Jan Rychlík)
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1953, 11,4 x 16 cm cm, sign. PD Kamil Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Fréres Lissac
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1948, 22,5 x 30,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 48, pařížský motiv, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Letadlo
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 1987, 18 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 87, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věrná v…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Postava Aničky zezadu
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 137, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Postava Aničky shrbená
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 148, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Postava Aničky z boku
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 138, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Přístaviště
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:36
lept, 2009, 8 x 10,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták II. 9, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Rytíř
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:14
tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Tygr žere domorodce / Tygr zblízka
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:10
pastelky, papír, asi 1919, 10,5 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anička z boku na židli
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 53, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života…
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 1988
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:28
litografie, 1987, 10,5 x 14,5 cm, PD monogr. K. L., člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 84
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:27
litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 89
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:26
litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Letiště
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:30
suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 6.501 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
P.F. 1966
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29
litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Muž na velocipédu
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28
litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Kužel a automobil
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:20
suchá jehla, 1978, 9 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 6.001 CZK (251 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Dvě ilustrace
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:13
2x lept, 1972, 5 x 3,5/ 5 x 3,5 cm, vše sign. PD K. Lhoták 72, rám, č. 38/150, 57/150, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Strojní krajina I.
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:08
suchá jehla, 1946, 15,9 x 24,8 cm, pozdější otisk z původní desky z roku 1995, limitovaná edice 12. kusů, přiložen certifikát pravosti Antikvariát Křenek, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Jablko
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51
litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Láhev Londine
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
serigrafie, 1982, 12 x 9,5 cm, monogr. PD K.L., značeno v kameni PD Kamil Lhoták 82, při horním okraji ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Kolo u kůlny
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 9,3 x 7,2 cm, sign. PD K. Lhoták, levý dolní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Hovory u krbu
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:39
perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypra…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Alfred Jarry: Nadsamec
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
kniha, podpis na titulní stránce a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
dopis, 30 x 21 cm, strojopis podepsaný Kamilem Lhotákem, papír natržen, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Kamil Bednář: Odila
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
kniha s podpisem, podp. na tit. listě, il. a vazba K. Lhoták, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ed. Lyra Pragensis, pův. clkžn. vazba, 152s., výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Karel Hlaváček: Pařížská nároží
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 8x sign. litografie K. Lhoták, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1958, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
A. Branald: Dary a nezdary - vzpomínka na Kamila Lhotáka
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, lept z původní originální desky Kamila Lhotáka, podpis v tiráži A. Branald, obálka, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, tisk Pavel Dřímal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1997, pův. brož, 22s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, S…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Karel Sýs: Jan Neruda v Paříži
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 3x lept - frontispis a 2 ilustrace v textu a podpis v tiráži K. Lhoták, podpis v tiráži K. Sýs, úprava J. Týfa, doslov Fr. Dvořák, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1977, volné listy v obálce, nestr. (8), ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, S…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO