Přístav
Položka č.: 270331Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Vyznání
Položka č.: 270325Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:08
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Královská snoubenka Turandot
Položka č.: 270324Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:07
akvarel, papír, 1972, 9 x 8 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Počet života
Položka č.: 270321Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:04
akvarel, papír, 1995, 21 x 16 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zvěstování
Položka č.: 270319Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:02
akvarel, papír, 1999, 22 x 15 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)