-
Václav Fiala
(1964-1980)
Dva muži s dýmkou
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 10:04
litografie, 41 x 29,9 cm, sign. PD V. Fiala, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Čekání na Maxe Ernsta 2
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:41
koláž, papír, 42 x 29,7 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Chuť jíst vejce v Loandě
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:40
koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, lehce politý, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Z kouzelníkova vystoupení v Benátkách
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:39
koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Výslech vyzvědaček
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:33
koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Oblíbený odpočinek hradního pána
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:32
koláž, papír, 42 x 29,7 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Válečné hry 1
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:22
koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Válečné hry 2
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:21
koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Pár minut před koncem, marné jest troubení
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:16
koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Čekání na Maxe Ernsta
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:15
koláž, papír, 45 x 33 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Pěvecké vystoupení francouzských koček ve Lvově
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:06
koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Rozruch v ložnici
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:03
lept, koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Povídám, jsou na světě horší věci
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:02
lept, koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Dívčí akt
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 19:00
olej, karton, 40. léta 20. století, 29,5 x 22,5 cm, sign. LD B Ullrych 4… (?), rám, Bohumil Ullrych (1893-1948), malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal především z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. V díle B. Ullrycha postřehneme dvě zdánlivě prot…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Ležící akt
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 18:46
olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvalinky
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:23
dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21
suchá jehla, 1980, 22,5 x 14,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21
suchá jehla, 14,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:16
suchá jehla, 1980, 22,5 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Okno
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:14
tužka, papír, 21 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Maska
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:13
dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 106/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:01
litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda – roláž kostky
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:40
autorizovaný laser print A4, 1960, 25,5 x 17,5 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda – roláž
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:39
autorizovaný laser print A4, 1960, 24,5 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:38
autorizovaný laser print A4, 1960, 24,5 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Věšák
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:37
autorizovaný laser print A4, 1944, 22,5 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Ulička
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:36
autorizovaný laser print A4, 1942, 22,5 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Torzo
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:35
autorizovaný laser print A4, 1947, 24 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Tanečnice
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:34
autorizovaný laser print A4, 1942, 25 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Šlépěj
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 19:33
autorizovaný laser print A4, 1970, 24 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu