-
Neznámý autor
Japonské slavnosti (pohled)
No.: 249222Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:24
tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sacres Buidge at Nikko / Cherry blossoms at Kameyama-park, Kyoto (2 pohledy)
No.: 249219Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:22
tisk / kolorovaný tisk, 9 x 13,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)
No.: 249214Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:20
2 x pohlednice, oba pohledy vzadu popsány , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Panorama Moravskoslezských Beskyd
No.: 249213Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:18
skládaná pohlednice, 14 x 26 cm, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Castello D´Albertis
No.: 246795Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:06
historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Situations Plan
No.: 276949Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:50
akvarel, tuš, papír, 17 x 28,5 cm, ušpiněný papír, na okrajích otřepen, jeden z rohů papíru přeložen, uprostřed přeloženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg
No.: 276948Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:48
tuš, akvarel, pergamen, 34 x 24,5 cm, na několika místech přeloženo, papír na okraji lehce otřepen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
No.: 282312Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
No.: 265874Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
-
Neznámý autor
Záslibný dar
No.: 265520Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Neznámý autor
Ze starého města
No.: 250719Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
No.: 135707Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2024 18:14
watercolour, drawing ink, paper, 26,7 x 35,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Portrait
No.: 281478Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:23
watercolor, paper, 48,5 x 34,5 cm, frame
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Ležící Helena
No.: 281156Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Německá vesnice
No.: 281157Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Havíři
No.: 281158Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
Neznámý autor
Neuberg
No.: 280929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24
olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pár v krojích
No.: 280904Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:26
akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)
No.: 269736Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Neznámý autor
Dům v Číně
No.: 234076Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Neznámý autor
Portrét manželů
No.: 246266Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pták ohnivák
No.: 277174Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32
olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zima na vesnici
No.: 274145Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
No.: 278625Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
No.: 278624Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Čert (ex libris Al. Kucík)
No.: 278613Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Spickendorf
No.: 268946Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:42
akvarel, běloba, papír, 1935, 36 x 28 cm, rám, PD popsáno, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Neznámý autor
Automobilka
No.: 274647Auction price: 140 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:54
tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 440 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Neznámý autor
Pozdrav od čerta
No.: 274523Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27
tuš, papír, 1912, 9 x 13,5 cm, rám, kresba reliéfně vystupuje nad papírem, datováno 5./12.1912, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Písek
No.: 274424Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:30
akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids