• Pavel Kopp

    Odraz ve výkladu - Milano

    No.: 282533

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:14

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt před zrcadlem

    No.: 282534

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:15

    lept, 1995, 60,5 x 92 cm, sign. DU L. Kuklík 1995, rám, aut. tisk, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Ladislav Kuklík

    17. listopad 1989

    No.: 274942

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:16

    kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

  • Ivana Lomová

    Kravaty

    No.: 280277

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:17

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 27/63, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Načeradský

    Nahá žena

    No.: 282535

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:18

    tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Venkovská scéna

    No.: 268777

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:19

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Vladimír Novák

    Kompozice v červené

    No.: 268834

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:20

    litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    No.: 277859

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:21

    litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku – New York

    No.: 277857

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:22

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Jana Reinerová

    Večerní věže

    No.: 282537

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:23

    litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, 11/66, na zadní straně razítko čfvu, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Jaro na Pražském Hradě

    No.: 282536

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:24

    litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 9/48, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Konfrontace I.

    No.: 282538

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:25

    fotografie, 29 x 39,3 cm, vzadu autorské razítko a razítko ze Salonu: Salon international Romania, Asociaţia Artiştilor Fotografi, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Reklama Chantelle v pařížském metru

    No.: 282540

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:26

    fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Property of G.T. Tanner

    No.: 282539

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:27

    fotografie, 40 x 30,3 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    První česko-moravská továrna na stroje

    No.: 282548

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:28

    fotografie, 1997, 28,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Václav Schwarz

    (1908-1988)

    Dívka s loutnou

    No.: 278528

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:29

    sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Kafka

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

  • Jiří Slíva

    Koňská hlava

    No.: 282541

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:30

    lept, 1995, 33,5 x 19,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 4/70, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Josef Matyáš Trenkwald

    (1824-1897)

    Ester u krále Achašveróše

    No.: 277925

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:31

    tužka, papír, 11,3 x 9,5 cm, rám, PN značeno razítkem, papír zažloutlý, na několika místech hnědé tečky, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

  • Stanislav Tůma

    (1950-2005)

    Odraz na zdi

    No.: 282542

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:32

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Stavení u rybníka

    No.: 274287

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:33

    olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy in Vienna

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Chalupa

    No.: 280786

    Auction price: 2.100 CZK (88 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:34

    olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    No.: 282543

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:35

    lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    No.: 281715

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:36

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    No.: 259686

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:00

    uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    No.: 259685

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:01

    uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 244906

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:02

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    No.: 261072

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:03

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    No.: 259697

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:04

    lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Libor Beránek

    Kameničky

    No.: 259085

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:05

    litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Tomáš Bím

    Otevřené dveře

    No.: 257349

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:06

    tisk, plakát, formát A1 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study

    Current price: 350 CZK (15 €)