Pavel Kopp
Odraz ve výkladu - Milano
No.: 282533Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:14
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Kuklík
Akt před zrcadlem
No.: 282534Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:15
lept, 1995, 60,5 x 92 cm, sign. DU L. Kuklík 1995, rám, aut. tisk, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Ladislav Kuklík
17. listopad 1989
No.: 274942Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:16
kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Ivana Lomová
Kravaty
No.: 280277Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:17
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 27/63, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Načeradský
Nahá žena
No.: 282535Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:18
tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Venkovská scéna
No.: 268777Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:19
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Vladimír Novák
Kompozice v červené
No.: 268834Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:20
litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Jana Reinerová
Abstrakce 60. léta
No.: 277859Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:21
litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Jana Reinerová
Jezírko v Central Parku – New York
No.: 277857Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:22
litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Jana Reinerová
Večerní věže
No.: 282537Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:23
litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, 11/66, na zadní straně razítko čfvu, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Jaro na Pražském Hradě
No.: 282536Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:24
litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 9/48, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Konfrontace I.
No.: 282538Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:25
fotografie, 29 x 39,3 cm, vzadu autorské razítko a razítko ze Salonu: Salon international Romania, Asociaţia Artiştilor Fotografi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Reklama Chantelle v pařížském metru
No.: 282540Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:26
fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Property of G.T. Tanner
No.: 282539Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:27
fotografie, 40 x 30,3 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Ladislav Rosík
(1929-2012)
První česko-moravská továrna na stroje
No.: 282548Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:28
fotografie, 1997, 28,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Václav Schwarz
(1908-1988)
Dívka s loutnou
No.: 278528Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:29
sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Kafka
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Jiří Slíva
Koňská hlava
No.: 282541Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:30
lept, 1995, 33,5 x 19,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 4/70, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Josef Matyáš Trenkwald
(1824-1897)
Ester u krále Achašveróše
No.: 277925Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:31
tužka, papír, 11,3 x 9,5 cm, rám, PN značeno razítkem, papír zažloutlý, na několika místech hnědé tečky, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Stanislav Tůma
(1950-2005)
Odraz na zdi
No.: 282542Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:32
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Rudolf Václavík
(1898-?)
Stavení u rybníka
No.: 274287Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:33
olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy in Vienna
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Chalupa
No.: 280786Auction price: 2.100 CZK (88 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:34
olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Jaroslav Vožniak
(1933-2005)
Studie koně
No.: 282543Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:35
lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Kamila Ženatá
Kameny
No.: 281715Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:36
lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of L. Cepelak
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét dívky
No.: 259686Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:00
uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét chlapce
No.: 259685Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:01
uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Karel Benetka
No.: 244906Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:02
tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Benetka
Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.
No.: 261072Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:03
tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Alex Beran
(1923-2019)
Liberecký motiv
No.: 259697Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:04
lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Libor Beránek
Kameničky
No.: 259085Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:05
litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Tomáš Bím
Otevřené dveře
No.: 257349Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:06
tisk, plakát, formát A1 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 350 CZK (15 €)