-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
V podhůří
Položka č.: 259151Vyvolávací cena: 230 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:37
lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 230 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Strach
Položka č.: 245877Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:38
barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelářová
Země mého srdce
Položka č.: 246294Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:39
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štefka
Schůzka
Položka č.: 275813Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:40
kvaš, papír, 1989, 29,8 x 20,9 cm, sign. PDŠtefka 89, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Jindřich Štreit
Položka č.: 254197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:41
tisk, plakát, 83 x 52 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Fotografie
Položka č.: 254193Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:42
tisk, plakát, 63 x 84 cm, při okraji mimo tisk pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 254192Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:43
tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Zabavené fotografie
Položka č.: 257382Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:44
tisk, plakát, 1999, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)
Položka č.: 282553Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:45
9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
G. Bergman
Jing jang
Položka č.: 242447Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:00
dřevoryt, 1965, 6,8 x 4,5 cm, sign. DU G. Bergman, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aigrt Bergström
Francouz
Položka č.: 242713Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:01
tisk, 1938, 16,5 x 10 cm, značeno PD , papír uprostřed přeložen jako přání: na levé straně papíru: za uměním a technikou do nového roku 1938. Adolf Stehno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Ptáček
Položka č.: 277170Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:02
dřevoryt, 1980, 8 x 7 cm, sign. PD Olga Čechová, č. 72/100, ex libris Dana, spodní růžky papíru lehce ohnuty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Ehrlich
(1886-?)
Vajíčko ve stojánku
Položka č.: 222251Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:03
litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malíř, Ex libris M.Pařízek
Položka č.: 229932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:04
dřevoryt, 4 x 6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Biskup
Položka č.: 239035Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:05
dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Děvčata na procházce
Položka č.: 239034Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:06
dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík ml.
(1961)
Klíč
Položka č.: 249591Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:07
lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Giuseppe Garibaldi
Položka č.: 270420Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:08
mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Philip Melancthon
Položka č.: 246872Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:09
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD W. Holl sct.; LD Albrecht Dürer pinxt., mírně zažloutlý papír, spodní roh na pravé straně s menší šmouhou, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Klika
(1929)
Zpěv organů
Položka č.: 242388Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:10
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Ornament, Ex libris Antonín Grimm
Položka č.: 224234Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:11
dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Na lovu
Položka č.: 251261Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:12
litografie, 1982, 15,9 x 7,4 cm, sign. DU B. Krátký 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
František Nechvátal
Položka č.: 250954Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:13
litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, S…
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dívka a slunce
Položka č.: 250944Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:14
litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Vyšehrad
Položka č.: 260068Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15
litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Muž s puškou
Položka č.: 242937Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:16
lavírovaná tuš, 22 x 16,2 cm, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V záři
Položka č.: 242935Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:17
akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Děti s kuřátky
Položka č.: 242399Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:18
tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stolu
Položka č.: 242398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:19
tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Práce na polích
Položka č.: 242396Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:20
tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO