Ladislav Rosík
(1929-2012)
Reklama Chantelle v pařížském metru
No.: 282540Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:26
fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Property of G.T. Tanner
No.: 282539Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:27
fotografie, 40 x 30,3 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
První česko-moravská továrna na stroje
No.: 282548Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:28
fotografie, 1997, 28,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Václav Schwarz
(1908-1988)
Dívka s loutnou
No.: 278528Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:29
sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Kafka
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Jiří Slíva
Koňská hlava
No.: 282541Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:30
lept, 1995, 33,5 x 19,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 4/70, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Josef Matyáš Trenkwald
(1824-1897)
Ester u krále Achašveróše
No.: 277925Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:31
tužka, papír, 11,3 x 9,5 cm, rám, PN značeno razítkem, papír zažloutlý, na několika místech hnědé tečky, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Stanislav Tůma
(1950-2005)
Odraz na zdi
No.: 282542Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:32
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Rudolf Václavík
(1898-?)
Stavení u rybníka
No.: 274287Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:33
olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy in Vienna
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Chalupa
No.: 280786Auction price: 2.100 CZK (88 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:34
olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Jaroslav Vožniak
(1933-2005)
Studie koně
No.: 282543Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:35
lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Kamila Ženatá
Kameny
No.: 281715Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:36
lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of L. Cepelak
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét dívky
No.: 259686Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:00
uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét chlapce
No.: 259685Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:01
uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Karel Benetka
No.: 244906Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:02
tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Benetka
Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.
No.: 261072Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:03
tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Alex Beran
(1923-2019)
Liberecký motiv
No.: 259697Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:04
lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Libor Beránek
Kameničky
No.: 259085Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:05
litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Tomáš Bím
Otevřené dveře
No.: 257349Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:06
tisk, plakát, formát A1 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 350 CZK (15 €)
B Česal
Luční kvítí ve váze
No.: 281212Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:07
olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
U kadeřnice
No.: 277977Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:08
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: Učešte mi to na zítra, prosím..., PD tužkou 58,5%, papír místy ušpiněn, levý dolní a pravý horní roh papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Oldřich Dudek
Vylepšení obličeje
No.: 282551Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:09
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole text: Tak se podívej, tohle je pan Maděra! A takovej ti udělám obličej, jestli si nedáš pokoj s tou tvojí sekretářkou!, lehce zažloutlý papír, v rozích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Oldřich Dudek
Skákající brambora
No.: 282550Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:10
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole tužkou Beze slov, papír u horního okraje pokrčen, pravý dolní roh pokrčen, na levém okraji stopa po zrezavělé sponce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Oldřich Dudek
Kráčející kluk - tři kresby
No.: 282549Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:11
tuš, papír, 29,8 x 11,4; 29,8 x 14,2 a 29,8 x 16 cm, papír lehce zažloutlý, u horního okraje je papír u všech kreseb mírně pokrčen, u první kresby jsou v horní části rezavé stopy po kancelářské sponce a dole menší šmouhy, u druhé kresby je u spodního okraje šmouha a pokrčený levý roh papíru, třetí k…
Current price: 400 CZK (17 €)
Abraham Hadad
(1937)
Le Canapé
No.: 268848Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:12
litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,
Petr Juřena
Kuchař
No.: 262604Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:13
tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
František Ketzek
(1906-1978)
Eugénii kamarádce 1956
No.: 258316Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:14
suchá jehla, ruční papír, 1956, 21, 5 x 12,2 cm, sign. PD F. Ketzek 56, rám, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda
Current price: 600 CZK (25 €)
Franz Kline
(1910-1962)
Franz Kline
No.: 273372Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:15
tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Kolektiv autorů
Album známek
No.: 240814Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:16
soubor poštovních známek a obálek v albu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Neznámý anděl
No.: 278316Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:17
litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v r…
Current price: 200 CZK (9 €)
Erika Molínová
(1927)
Reflexia
No.: 228889Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:18
kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)