-
Neurčený autor
Akt II.
Položka č.: 224912Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Akt I.
Položka č.: 224911Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:26
tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282512Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:27
lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoran Opačič
Earvin Magic Johnson
Položka č.: 268274Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:28
pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
Položka č.: 274494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:29
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Spišský hrad
Položka č.: 274500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:30
tuš, papír, 1974, 15 x 19 cm, sign. PD Pitrmann 74, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Modlitba
Položka č.: 184370Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:31
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. LD Pitrmann, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Matka
Položka č.: 184369Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:32
tuš, papír, 1974, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 74, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Schoř
(1912-1987)
Bitva o Ostravu
Položka č.: 282513Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:33
uhel, papír, 19 x 24, 5 cm, rám, dole popsáno jar. Schoř - studie pro obraz Bitva o Ostravu, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Postavy - skica
Položka č.: 239266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:34
uhel, papír, 23 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Muž s kordem
Položka č.: 239265Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:35
tuš, akvarel, papír, 31 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Kobylka v trávě
Položka č.: 227626Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:36
dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:37
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 122191Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38
litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Fridrichová
(1919-1978)
Harfenistka
Položka č.: 122190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:39
lept, 1943, 16 x 12,2 cm, sign. PD Věra Fridrichová 1943, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Duny
Položka č.: 250683Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41
litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
Položka č.: 250680Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:42
litografie, 20,8 x 30 cm, sign. PD MHolý 56, 13/15, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Tvář ženy
Položka č.: 269285Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:43
linoryt, 19 x 14 cm, sign. PD K. Hruška, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Růže
Položka č.: 269291Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:44
lept, 20 x 13 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Kostel
Položka č.: 269290Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:45
lept, 16 x 12,5 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935)
Alma a Gustav Mahlerovi
Položka č.: 282461Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:46
2x lept, 1993, 4,8 x 3,2 / 4,8 x 3,2 cm, obě sign. DU Janíček 93, rám, č. 25/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kavan
(1947)
Mořské tělo
Položka č.: 269303Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:47
litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle pod svícnem
Položka č.: 269282Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:48
dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. UD V. Komárek, ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Kos
Pásovec
Položka č.: 239200Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:49
serigrafie, 20 x 18,5 cm, sign. PD M. Kos, 14/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka jr.
(1932-2013)
Zvíkov
Položka č.: 282514Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:50
tisk, akvarel, papír, 2005, 12 x 16, 5 cm, sign. LD Kupka 05, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Lacina
(1934-2004)
Kytice ´80
Položka č.: 269268Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51
litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Lojdová
(1943)
U muziky
Položka č.: 199140Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:52
lept, 24,3 x 32 cm, sign. PD L. Lojdová, 15/30, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studovala u prof. C. Boudy a K. Lidického na PedF UK a FF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Nábřeží bukinistů v Paříži
Položka č.: 281813Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:53
litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Předjaří
Položka č.: 280966Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:54
litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO