-
Ladislav Ehrlich
(1886-?)
Vajíčko ve stojánku
Položka č.: 222251Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:03
litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malíř, Ex libris M.Pařízek
Položka č.: 229932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:04
dřevoryt, 4 x 6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Biskup
Položka č.: 239035Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:05
dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Děvčata na procházce
Položka č.: 239034Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:06
dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík ml.
(1961)
Klíč
Položka č.: 249591Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:07
lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Giuseppe Garibaldi
Položka č.: 270420Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:08
mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Philip Melancthon
Položka č.: 246872Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:09
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD W. Holl sct.; LD Albrecht Dürer pinxt., mírně zažloutlý papír, spodní roh na pravé straně s menší šmouhou, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Klika
(1929)
Zpěv organů
Položka č.: 242388Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:10
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Ornament, Ex libris Antonín Grimm
Položka č.: 224234Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:11
dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Na lovu
Položka č.: 251261Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:12
litografie, 1982, 15,9 x 7,4 cm, sign. DU B. Krátký 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
František Nechvátal
Položka č.: 250954Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:13
litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, S…
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dívka a slunce
Položka č.: 250944Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:14
litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Vyšehrad
Položka č.: 260068Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15
litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Muž s puškou
Položka č.: 242937Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:16
lavírovaná tuš, 22 x 16,2 cm, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V záři
Položka č.: 242935Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:17
akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Děti s kuřátky
Položka č.: 242399Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:18
tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stolu
Položka č.: 242398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:19
tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Práce na polích
Položka č.: 242396Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:20
tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Portrét muže
Položka č.: 234096Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:21
dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Čtení
Položka č.: 234093Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:22
tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Tasso
Položka č.: 246876Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:23
mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Hart from a print by Raffaelle Morghen, při levém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Francis Petrarch
Položka č.: 246875Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:24
mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Nečasová
Kompozice
Položka č.: 220932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:25
akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ad. Neumann
Don Manuel
Položka č.: 262644Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:26
kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Bodlák
Položka č.: 243395Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:32
litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Muži u portrétu
Položka č.: 242473Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:33
dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svojanov a Rychnov
Položka č.: 242472Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:34
litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
České umění XIX. století
Položka č.: 267382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kompozice
Položka č.: 249471Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jezdec
Položka č.: 242479Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37
litografie, 13,2 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO