Jiří Načeradský
Nahá žena
No.: 282535Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:18
tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 8.000 CZK (334 €)