-
Neurčený autor
Věž pod sněhem
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:30
olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina se snopy
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:26
tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zima pod Antýglem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:10
olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vybraná společnost
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:08
olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hlavy
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:06
tempera, běloba, karton, 41 x 29 cm, sign. PD Serží, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1983
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:21
lept, 1982, 10 x 6,5 cm, sign. PD, č. 27/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pyramidy (PF 1977)
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:51
litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
IHS
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:47
lept, 1999, 8 x 12,8 cm, sign. PD nečitelně, PF 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pokání (PF 1992)
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:41
dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kostelní vež (PF 200)
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:38
kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1970
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:29
akvarel, tuš, papír, 1969, 17 x 13,2 cm, sign. PD VB, text: Leden běhá po ledě z tepla děti láká Pojďte, děti, se mnou si stavět sněhuláka! To je sněhu, jemine! Závěje jak hory! Vzhůru, děti, pro sáňky běžte do komory! Kdo má lyže, připnije, kdo má brusle, taky! Koulujte se! Padá sníh! Stavte sněhul…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1987
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:28
suchá jehla, 1986, 3,4 x 5,7 cm, sign. UD, č. 13/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Tiskař (PF 1944)
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:26
litografie, 1943, 9,5 x 9 cm, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kostelík v zasněžené krajině
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:19
tuš, akvarel, běloba, papír, 1960, 13,8 x 20,5 cm, monogr. PD JD 60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
L averze
Položka č.: 1036Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:24
serigrafie, 17,5 x 22 cm, rám
Aktuální cena: 2.270 CZK (95 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Lalerte
Položka č.: 1035Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:17
serigrafie, 17,5 x 21 cm, rám
Aktuální cena: 420 CZK (18 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hlava muže
Položka č.: 1037Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:16
serigrafie, 10,5 x 8 cm, rám
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Bez názvu
Položka č.: 940Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:42
olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Soirs de la Beaute, Volume 1. Recueil de photographies artistiques d’ aprés nature.
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
album, pravděpodobně první album aktů v Čechách, informace k němu jsou prakticky nedohledatelné, tiskl O. Janáček, Praha, 1912, obs. 16 listů (1x tit. list, 15x fotografie s aktem a pův. pap. ob. s potiskem, ob. zevnitř ve hřbetu vyspravena (slepena), při okrajích mírně opotřebena, vložené listy vel…
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hlava selky I
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:42
olej, dřevo, 19 x 16,8 cm, sign. PD, rám, rám otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Abstrakce
Položka č.: 1377Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:55
litografie, 1975, 15 x 11 cm, sign. PD, pasparta, č. 16/20, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice růží
Položka č.: 1369Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:47
olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chalupa
Položka č.: 1368Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:46
dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Portrét dívky
Položka č.: 1367Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:45
rudka, papír, 1914, 23 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Masopust
Položka č.: 1362Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:40
tužka, papír, 2002, 16,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Boka Kotorska
Položka č.: 1359Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37
litografie, 21 x 32 cm, sign. LD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vel. gospa od Škarpiela
Položka č.: 1358Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Rybář
Položka č.: 1357Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:35
linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Spokojenost
Položka č.: 1356Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:34
tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena a muž
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:33
tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu