Ludmila Jiřincová
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
No.: 565Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:02
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ludmila Jiřincová
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
No.: 564Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:01
Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
No.: 563Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:00
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Ludmila Jiřincová
Dívka srdce
No.: 562Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:59
Ludmila Jiřincová
No.: 561Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:58
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 560Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:57
litografie, 18, 5 x 12, 5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ludmila Jiřincová
Dáma s vějířem
No.: 559Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:56
litografie, 21 x 15,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Ludmila Jiřincová
Král
No.: 558Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:55
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ludmila Jiřincová
Ve větru
No.: 557Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:54
Ludmila Jiřincová
Lastura
No.: 556Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:53
lept, 1984, 14, 5 x 11, 5 cm, sign.PD L. Jiřincová, PF 1984, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 800 CZK (34 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka s květy ve vlasech
No.: 555Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:52
litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Ludmila Jiřincová
Tvor, Kytka (konvolut dvou grafik)
No.: 554Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:51
lept, litografie, 7,2 x 4, 9,5 x 5 cm, sign. DU L.Jiřincová,.sign,. PD L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Tvář
No.: 553Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:50
lept, 14 x 9 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Všecek smutek světa
No.: 552Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:49
litografie, 14,5 x 13 cm, sign. DU L.Jiřincová, V paspartě, vloženo v deskách z pevného papíru., grafický list k úmrtí básníka Jaroslava Seiferta., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Ploštice
No.: 551Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:48
litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka a měsíc
No.: 550Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:47
cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Kristus. Báseň Josefa Hrubého
No.: 549Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:46
serigrafie, 11,4 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 548Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:45
litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Hlava ženy III
No.: 547Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Ludmila Jiřincová
Srpen
No.: 176Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Ludmila Jiřincová
Květen
No.: 175Auction price: 19.000 CZK (792 €)
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Ludmila Jiřincová
Polní kytice
No.: 174Auction price: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ludmila Jiřincová
Holčička s mašlí
No.: 173Auction price: 2.000 CZK (84 €)
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Ludmila Jiřincová
Smutná dívka
No.: 540Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:31
litografie, 13,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Ludmila Jiřincová
Malované kvítí (Výbor lidové poezie)
No.: 1276Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:32
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1971, pl. s ob., 287s., stav velmi dobrý, zažloutlý otisk na titulu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 350 CZK (15 €)
Ludmila Jiřincová
Francois Villon
No.: 154Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00
pastel, paper, 23,5 x 17 cm, signed lower/right Jiřincová, framed , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 Kč CZK
Ludmila Jiřincová
Butterfly
No.: 197Auction price: 3.500 CZK (146 €)
lithograph with underprint, 1970, 30 x 37,7 cm, signed lower/right L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Estimate: 4 500 - 5 500 Kč CZK
Ludmila Jiřincová
Štědrovečerní motiv
No.: 179Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:14
lept, 1968, 5,5 x 8 cm, sign. PD L. Jiřincová, při horním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Ludmila Jiřincová
Ryba s tváří ženy
No.: 181Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:12
litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 17Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:09
Last auctioneer: ID6**9 History of bids