Ludmila Jiřincová
Sestřičky
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lavírovaná tuš, papír, 38 x 26 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Ludmila Jiřincová
Ljuba Štíplová- Šťastný rok
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
volné listy v papírovém přebalu, 21,5 x 30 cm, sign. DU na titulním listu L. Jiřincová, celostránkové reprodukce akvarelů Ludmily Jiřincové doplněné verši, propagační výtisk státní pojišťovny, původní volné listy v papírovém přebalu 21,5 x 30 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Š…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Xenofón: Historie krásné Pantheie
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ludmila Jiřincová
H. Heine: Toť starý pohádkový les
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, orig. litografie ve frontispisu a podpis v titulu L. Jiřincová, překlad, doslov a podpis v titulu Fr. Hrubín, obálka a úprava J. Picka, 16.sv. ed. Rák knihomilů, vydal Spolek českých bibliofilů a Čs. spisovatel, Praha 1955, volné listy v obálce, 80s., maršovský ruční papír, obálka zažlo…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ludmila Jiřincová
Jar. Seifert: Vlaštovky nad řekou
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 2x litografie L. Jiřincová, úprava J. Sonberg, vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1962, volné listy v obálce, 28s., ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exl…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
olej, papír, 29 x 19,5 cm, sign. PD Jiřincová, rám, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i zahrani…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK
Ludmila Jiřincová
Portrét dámy s motýly
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:22
litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Výběr z díla
Položka č.: 279825Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2024 14:36
tisk, papír, 83 x 58 cm, plakát k výstavě, Galerie Václava Špály, Praha, při okrajích lehce pomačkaný, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ludmila Jiřincová
Ptáček
Položka č.: 282382Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:34
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Modelka
Položka č.: 281898Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:34
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Ženský akt
Položka č.: 281900Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:32
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Květinové vlasy
Položka č.: 281902Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:30
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 279757Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:37
litografie, 31,8 x 22,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 81/200, Ludmila Jiřincová se řadí mezi nejznámější české výtvarnice. Věnovala se jak volné tvorbě, tak grafice, jež pokrývala široké spektrum námětů. Proslula zasněnými portréty žen skrytých pod závoji či s květy ve vlasech, jejichž pozadí poukaz…
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Odhadní cena: 6 000 - 7 000 CZK
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 280108Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:34
lept, 15,3 x 27,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
Položka č.: 275956Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:05
akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, Už od dětství byly Ludmile Jiřincové vštěpovány výtvarné hodnoty. Sama s oblibou kreslila, kdykoliv mohla. Se zaujetím nejčastěji zachycovala svoji babičku, zejména její ruce. Vystudovala soukromou malířskou školu Rudolf…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK
Ludmila Jiřincová
Kálidása: Šest ročních dob
Položka č.: 276707Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 19:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
In Memoriam
Položka č.: 240810Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00
litografie, 9 x 5,8 cm, sign. DU L Jiřincová , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Dva poháry
Položka č.: 258104Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:30
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 258102Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu