Psací sada
No.: 796Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:50
., Psací sada, 6 ks, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Madonna and Child
No.: 144Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
polychrome wooden sculpture, 39 x 11 x 6 cm, a wooden box is part of the work, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Modrý traktor
No.: 1320Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:40
digitální fotografie, 28,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Zelený traktor VI.
No.: 1319Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:39
digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor V.
No.: 1318Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:38
digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor IV.
No.: 1317Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:37
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Žlutý traktor
No.: 1316Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:36
digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor III.
No.: 1315Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:35
digitální fotografie, 28,5 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor II.
No.: 1314Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:34
digitální fotografie, 29 x 41,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor I.
No.: 1313Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:33
digitální fotografie, 29,5 x 42 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor IV.
No.: 1312Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:32
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor III.
No.: 1311Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:31
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor II.
No.: 1310Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:30
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor I.
No.: 1309Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:29
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor
No.: 1308Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:28
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Traktor II.
No.: 1307Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:27
digitální fotografie, 29,5 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Traktor I.
No.: 1306Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:26
digitální fotografie, 28 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Vlak
No.: 1305Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:25
digitální fotografie, 29,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Vagón
No.: 1304Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:24
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Tank II.
No.: 1303Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:23
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
České letadlo
No.: 1302Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:22
Current price: 1 CZK (1 €)
Jeep
No.: 1301Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:21
Current price: 1 CZK (1 €)
Vojenské auto
No.: 1300Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:20
digitální fotografie, 29,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Tank
No.: 1299Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:19
Current price: 101 CZK (5 €)
Americký tank
No.: 1298Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:18
Current price: 1 CZK (1 €)
Praga V3S
No.: 1297Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:17
Current price: 1 CZK (1 €)
Motorka Jawa
No.: 1296Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:16
Current price: 1 CZK (1 €)
Červená motorka
No.: 1295Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:15
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelená motorka
No.: 1294Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:14
digitální fotografie, 29,5 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Modrá motorka
No.: 1293Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:13
Current price: 1 CZK (1 €)