Sklopený zrak
No.: 32Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Krajina s poli
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Akt dívky s listem
No.: 71Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:46
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Svatý František Borgiáš
No.: 70Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:44
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Svatá Filoména
No.: 69Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:42
Current price: 800 CZK (34 €)
Memento mori
No.: 68Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:40
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Dívka s ptáčkem (PF)
No.: 58Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:56
litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír, nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Kluk a dívka (PF )
No.: 60Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:55
litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Růže (PF 1933)
No.: 108Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:35
tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 20 CZK (1 €)
Jesličky
No.: 219Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:34
tuš, papír, 11 x 17 cm, originální kresba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Světlu vstříc (PF 1941)
No.: 52Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:31
fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Tři králové (PF 1941)
No.: 56Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:29
litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Klaun a děvčátko (PF 1938)
No.: 59Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:27
litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Štastný Nový rok 1891
No.: 217Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:49
akvarel, tuš, 1891, 17 x 29,5 cm, novoroční přání z roku 1891, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Mísa s ovocem
No.: 1038Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:17
pastel, kombinovaná technika, lepenka, 17,5 x 21,5 cm, rám
Current price: 1 CZK (1 €)
No.: 974Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:13
olej, sololit, 42,5 x 56 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Stavení
No.: 972Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:11
suchá jehla, 17 x 14,5 cm, rám
Current price: 100 CZK (5 €)
Holy Family
No.: 113Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
oil, wood, 78,5 x 64,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Royaume de Bohéme, Marqui sat de Modarie, et Silesie Autrichienne
No.: 1Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 14:02
kolorovaná ocelorytina, 17,7 x 23,4 cm, na okrajích papír zažloutlý a u spodního okraje ušpiněn, v levém horním rohu papír na několika místech perforován (nezsahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Námořní bitva
No.: 25Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:50
japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Ohníček II. ročník
No.: 556Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, 25 svázaných čísel z let 1951 až 1952, propagandistické obálky, pevná převazba, 397s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Deník
No.: 554Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, 19,5 x 13 cm, ručně psaný deník, r. 1862, původní pevná vazba se zlaceným ražením, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Extirpation of Ukrainians in Poland
No.: 551Auction price: 500 CZK (21 €)
sešit, čb. fotografie, anglický text, vyd. The Central Executive Committee of the Representantives of Ukrainian Refugee Organisations in Czechoslovakia, Prague, 1930, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Album nálepek Solo
No.: 543Auction price: 2.000 CZK (84 €)
album, 22 x 30 cm, cca. 1400 výročních samolepet firmy Solo Lipník a Sušice, album obsahuje nálepky mnoha témat a žánrů, např: dílo M. Alše, Varšavská smlouva, pražské restaurace a hospody, Dějiny umění, pravěk, spisovatelé, doprava, Zoo Praha, letadla aj., pův. clpl. album, dobrý stav, Provenance: …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Balíček hracích karet
No.: 540Auction price: 700 CZK (30 €)
32 x tisk, papír, 10,5 x 6 cm, hrací karty z tiskárny Jana Rittera v Sirkové ulici v Praze
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Balíček hracích karet
No.: 539Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Zlatá kniha grad hotelu Šroubek v Praze
No.: 488Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Pohlednice s podobiznami Vítězslava Nováka a Leoše Janáčka
No.: 612Auction price: 300 CZK (13 €)
3 x bromografie Vítězslava Nováka, 2 x bromografie Leoše Janáčka, 14 x 8,5 cm
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
St. Johann
No.: 813Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:07
mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta
Current price: 100 CZK (5 €)
Stojící ženský akt
No.: 807Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:01
uhel, papír, karton, 64 x 35 cm
Current price: 500 CZK (21 €)