Různí autoři

LIST OF AUTHORS

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    No.: 756

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Různí autoři

    Konvolut grafik a kreseb

    No.: 84

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:26

    40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Různí autoři

    Praha v několika pohledech

    No.: 1075

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:11

    bibliofilie

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Různí autoři

    Set of 10 lithographs

    No.: 199

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00

    10x lithographs, 1944, 57 x 42 cm, all signed, cover slightly torn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 12 000 - 15 000 Kč CZK

  • Různí autoři

    School of Czech grotesque

    No.: 159

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 03. 2023 15:00

    3x graphics, 1993, 62 x 44 cm, signed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Konvolut výstavních letáků (18ks)

    No.: 34

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 13:33

    letáky, 24 x 16 cm

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Různí autoři

    Hornické Příbramsko

    No.: 265

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    konvolut grafických listů, soubor 10 grafických listů, autoři Emil Kotrba, Ladislav Kašpar, Zdeněk Mézl, Rastislav Michal, Miroslav Černý, vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice, formát A4, vše signováno

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Chrudim 1980, Sborník drobné grafiky

    No.: 264

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Orest Dubay, Josef Liesler, Ota Janeček, L. J. Kašpar, Vladimír Suchánek, Naděžda Synecká, Karel Šafář, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 105, vše sign., rozměr 25 x 18 cm

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Chrudim 1986, Sborník drobné grafiky

    No.: 263

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Jan Hlína, Jaroslav Hořánek, Zdeněk Mézl, Naděžda Plíšková, Karel Oberthor, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 243, vše sign, rozměr 25 x 17,5 cm

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Chrudim 1983, Sborník drobné grafiky

    No.: 262

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Ludmila Jiřincová, Karel Beneš, Adolf Born, Bohuslav Knobloch, Jindřich Pileček, Jaroslav Uiberlay, vydal Klub přátel výtvarného umění Díla, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 131, vše sign., rozměr souboru 24,5 x 18 cm

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    7 Exlibris

    No.: 260

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor sedmi signovaných grafických listů, autoři Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová, Michaela Lesařová Roubíčková, Veruna Melčáková uneková, Václav Pokorný, vydáno 150 výtisků, rozměr 21,5 x 16 cm

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Dítě život mír

    No.: 259

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor pěti grafických listů vydal a z hloubky vytiskl 1979 Jan Mauler, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Ludmila Jandová, Vladimír Komárek, Ladislav Rusek, výtisk číslo 21, formát A4, vše signované

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Konvolut moravských folklorních vzorů

    No.: 541

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    25 x kombinovaná technika, tempera, papír

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy spisovatelů

    No.: 484

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    rukopis, na rubu podepsáni: Drago Jančar, Dane Zajc, Alenka Puhar, Jan Beneš, Karin Clark, Ivan Minatti, Alasdair MacKinnon, Ursula Heinze de Lorenzo, Hans van de Waarsenburg a J. Šalamoun (?), Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy českých a německých literátů

    No.: 483

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    rukopis, na rubu podepsáni: Angela Kraus, Wulf Kirsten, Vjačeslav Kuprijanov, Oskar Pastior, Urs Jaeggi, Zehra Cirak, Petr Prouza a Alexandr Kliment, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    k 90. narozeninám Fr. Dvořáka

    No.: 321

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 5x sign. suchá jehla (A. Antonová, K. Beneš, D. Benešová, M. Janáček a H. Tesařová), 2x lept (J. Kábrt, J. Šindler), 1x sign. komb. technika R. Karpaš a 1x sign. akvatinta J. Švihla, básně s podpisy autorů J. Hrubý, L. Kundera, Fr. Novotný, J. Štroblová a J. Žáček, vyd. Josef Vinklát, L…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Různí autoři

    Ostrava

    No.: 319

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1x sign. lept Karel Haber, 1x sign. litografie Vlad. Kristin, 1x sign. dřevoryt Jan Sládek, 1x sign. linoryt Vlad. Kristin, u příl. 4. sjezdu Moravských bibliofilů a exlibristů, vydala Mor.-Ostravská spořitelna, Mor. Ostrava 1931, ex. 119/250, volné listy v deskách, Provenance: Antiquar…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Různí autoři

    Konvolut korespondence s Dr. Hrdinou

    No.: 391

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    10x dopis, Dalibor Chatrný, M. Houra, V. Fiala, Peterka, Flejšar a další

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Různí autoři

    Konvolut korespondence s Dr. Hrdinou

    No.: 390

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    10x dopis, Hartingerová, Cipár, Hadlač, Hlava, Rusek, B. S. Urban, Gažovič

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Různí autoři

    Vladimír Boudník 70

    No.: 248

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofile, 4 x grafický list, 1994, 32 x 23 cm, vše signováno, K nedožitým sedmdesátinám Vladimíra Boudníka připravili Antonín Hartmann (text), Dalibor Chatrný, Jan Koblasa, Jiří Kolář, Lubomír Přibyl, Zbyšek Sion (grafické listy) a Ivana Hrdina (redakce). Vyšlo v počtu 200 číslovaných výtisků. Ten…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Různí autoři

    Set of graphics for the Czech-Slovak-Swiss health care company

    No.: 193

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00

    19 different graphic techniques, 1995, all signed, no. XVIII/200

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Graphic block 1982

    No.: 280133

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 17:59

    16x graphics, 1982, 15 x 11 cm, all signed , complete, in original paper jacket (slightly soiled), graphics in excellent condition, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    No.: 186551

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 04. 2023 15:16

    bibliophile, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Různí autoři

    Katedrála sv. Víta

    No.: 265641

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:21

    album, 51,5 x 39 cm, 12 sign. leptů: P. Dillinger, V. Fiala (dřevoryty v textu, desky a úprava), F. Kobliha, Ant. Majer, K. Müller, A. Nauman, V. Pukl, 2x V. Silovský, T.F. Šimon, K. Vik, úvodní slovo V. Hrudka, vydal Hollar, Praha 1937, Ex. 39/100, na holandu Pannekoek, volné listy v polokožených d…

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Různí autoři

    Český filmový plakát 20. století

    No.: 267946

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2022 14:26

    filmový plakát, 66 x 88,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.