• neznámý autor

    Továrna na klobouky Stanislav Bartoš

    No.: 280

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    sešit, 30,5 x 24 cm, nabídkový katalog firmy S. Bartoš pro jarní a letní sezónu 1929, 8 stran s vyobrazením klobouků, vyd. V Neubert a synové, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • neznámý autor

    Cunard-White Star Line: Aquitania a Mauretania

    No.: 279

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    3x brož, 32 x 38 cm, reklamní publikace lodní společnosti White Star Line:Great Luxury Liners: 16volných listů s fotografiemi interiérů luxusních lodí společnosti, Aquitania 1938 Winter cruise to South America: cestovní průvodce obsahující itinerář cesty, trasu, množství čb. fotografií lodi a interi…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Fotky z roku 1956

    No.: 287

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    soubor 36-ti fotek, 1956, pozdější zvětšeniny, volné listy v poloplátěných deskách 32 x 24, formát fotografií 20,3 x 15,1, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • neznámý autor

    Zabrušany u Duchcova

    No.: 520

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    rukopis, 34 x 21 cm, pamětní zápis o fundaci poutního mariánského obrazu, darovaného nevěřícími z okolí filiálnímu kostelu v Zabrušanech pro procesí na Svatou Horu, r. 1755, německý text, volný dvoulist, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • neznámý autor

    Recept

    No.: 516

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    rukopis, 27 x 20 cm, recept na užívání neudané léčivé vody a masti neudaného složení, německý text, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • neznámý autor

    Vojtěch Vladimír Klecanda

    No.: 808

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    fotografie, 24 x 18 cm, portrétní fotografie československého legionáře a generála V. V. Klecandy, volná fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • neznámý autor

    Se 6. plukem

    No.: 805

    112x fotografie, 6 x 4 cm, soubor legionářských fotografií: 6. československý střelecký pluk - Hanácký a jeho působení na ruské Sibiře, jeho anabaze a cesta z Vladivostoku přes Čínu, Singapur, Suez, Terst až do Prahy, na stroji psaný seznam fotografií s čísly a názvy, poděkování člena pluku na volné…

    Ukřížování

    No.: 246

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předsta…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Estimate: 15 000 - 18 000 CZK

    No.: 282264

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:11

    olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Žena v kavárně

    No.: 282053

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:12

    Current price: 200 CZK (9 €)

    No.: 282052

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:13

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Abstrakce

    No.: 281077

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:14

    olej, plátno, 50 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)