Ženská figura (Ex Libris MUDr. J., Moudrý)
No.: 269967Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:56
litografie, 9 x 6,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Mladá žena
No.: 139108Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:53
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Hlava Jana Křitele
No.: 267038Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 21:14
dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
No.: 259199Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 19:40
lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Vodník u vrby
No.: 269468Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 22:36
ocelorytina, 7 x 4,4 cm, levý horní roh papíru lehce ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Ježíš (Ex Libris F. X. Polák)
No.: 267275Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2023 22:12
barevný dřevořez, 9,1 x 7,2 cm, DU signatura, lehce zažloutlý a pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Podzimní krajina se stádem ovcí
No.: 266399Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:23
olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Panna Marie
No.: 268991Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 13:33
anaplast, 70,5 x 55 cm, mírně pokrčený papír, vodní skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Ikona
No.: 268974Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 13:16
malba na papíře nalepeném na dřevě, zlato, kov, 24,5 x 15 cm, ve dřevě dírky od červotoče, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Atelier K. Dudešek
No.: 228512Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:32
litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Sv. Jiří
No.: 266396Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:28
gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Tanečnice
No.: 268372Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:05
akvarel, tužka, papír, 47,5 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Staré město pražské
No.: 268337Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:43
olej, plátno, 80,5 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Slunečnice
No.: 231312Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:31
dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Jablko
No.: 231311Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:30
litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Domažlice
No.: 195752Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 14:30
akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira
No.: 246794Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:16
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
No.: 267374Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 16:52
olej, plátno, 21 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Stavení
No.: 267369Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 16:47
olej, karton, 24 x 29 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Hrad Stolzenfels
No.: 252073Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 18:04
kvaš, papír, 1844, 8,2 x 13,4 cm, vzadu popsáno , přichyceno v papírové paspartě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 650 CZK (28 €)
Faun a dívka
No.: 198277Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:34
tuš, papír, 41,5 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Touha
No.: 223278Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:33
litografie, 18 x 10,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
U rybníka
No.: 260164Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 15:04
olej, plátno, karton, 13 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Hlava koně
No.: 259396Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 15:03
tužka, papír, 1972, 38 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Postava
No.: 251460Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:55
Current price: 900 CZK (38 €)
Florencie
No.: 233900Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Utrecht
No.: 223794Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:26
Current price: 600 CZK (25 €)
Moře v bouři
No.: 264947Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:48
olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)