Šeřík
No.: 277051Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:04
olej, dřevěná deska, 33,5 x 24 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
No.: 277090Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Abstrakce
No.: 277036Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:55
linoryt, 1997, 13,5 x 7 cm, sign.PD, pasparta, P. F. 1998, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Zámek
No.: 277038Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:54
tuš, papír, 1920, 12 x 12 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Abstrakce
No.: 277045Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:48
kombinovaná technika, pergamen, 20,5 x 14 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Ville de Strasbourg
No.: 277056Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:42
litografie, 1942, 22 x 16 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Na loďce před Národním divadlem
No.: 243376Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 20:22
litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Bonsai
No.: 222201Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:46
litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Žena z červeným šátkem
No.: 241010Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 19:06
tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Filmové snímky
No.: 266845Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:12
tisk, 1977, 43,2 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, lehce pokrčený, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Vystoupení z rámu
No.: 226864Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:59
koláž, tuš, papír, 32,4 x 24,4 cm, sign. DU nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
No.: 274522Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:22
olej, karton, 25 x 38 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Váza s květinami
No.: 267121Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 22:36
litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Slunečnice
No.: 267118Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 22:32
litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Štramberk
No.: 270455Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:44
olej, plátno, 1941, 71,5 x 53,5 cm, monogr. LD B.J 41, rám, plátno mírně zašlé a prohnuté, místy drobná krakeláž, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Portrét
No.: 270432Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:08
tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Pozvánka
No.: 270224Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:14
lept, 6,8 x 9,8 cm, sign. DU nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Dynamické prostředí
No.: 270228Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:10
litografie, 1996, 10,1 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně, 43810, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
Prague
No.: 270229Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:09
tempera, papír, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Paní stromů
No.: 270231Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:07
suchá jehla, 1988, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně 88, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Fénix
No.: 270410Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:33
akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Sv. František
No.: 270407Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:30
akvarel, papír, 1997, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Cesta
No.: 270406Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:29
Current price: 10 CZK (1 €)
Pověst o zábradlí II
No.: 270404Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:27
akvarel, papír, 1997, 22 x 16,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Svícen
No.: 270403Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:26
akvarel, papír, 1997, 21 x 10,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Ty sám jsi bez proměny
No.: 270402Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:25
akvarel, papír, 1997, 21 x 21 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)
Blahoslavená chudobo
No.: 270401Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:24
akvarel, papír, 1996, 21 x 16,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Sedmá pečeť
No.: 270400Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:23
akvarel, papír, 1998, 21 x 17 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Život
No.: 270399Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:22
akvarel, papír, 1999, 26 x 16,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Nový Jerusalém
No.: 270398Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:21
akvarel, papír, 1993, 21 x 21 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)