Jiří Slíva
Dogma
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 30 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Jiří Načeradský
Tři nohy
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 1988, 42 x 30 cm, sign. PD Načeradský 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Načeradský
Na procházce
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
tuš, papír, 1974, 43 x 30 cm, sign. PD Načeradský 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Miler
(1921-2011)
Krtek a zvířátka
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
litografie, 2011, 23,8 x 31,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler 2011, č. 136/150, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Tomáš Bím
TK Sparta Praha
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 2013, 30 x 24,7 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, rám, autorský tisk VIII/XI, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Ota Šafránek: Povídání na usnutí
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
akvarel, tuš, koláž, papír, 21 ilustrací (obálka, předsádka chybí) ke knize O. Šafránka: Povídání na usnutí, vydalo SNDK, Praha 1964, nestr. (21 s.), brož., u někteých vzadu nalepen štítek s autorským popisem, knížka součástí, velmi dobrý stav ilustrací, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry …
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Hejno
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 13 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Racek
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 12,4 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Bílý a černý havran
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Havran s kroužkem
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 12,5 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Ostrov
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 22 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Havrani a liška
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 12,3 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Havran a mlok
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 12,3 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Havrani
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 12,5 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Bílý havran
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 23 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Jiří Sozanský
Člověk Job
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
8x lept, 1988, 35,8 x 24,8 cm, sign. vše PD Sozanský 88, č. 27/100, soubor osmi leptů z edice Postav, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Různí autoři
Škola české grotesky
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
3x grafika, 1993, 62 x 44 cm, jednotlivé listy signovány, Jiří Sopko, Karel Nepraš, Vladimír Kokolia, album se třemi grafickými listy, 50 exemplářů, první z bibliofilské edice Odysseus s úvodním textem Josefa Kroutvora , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Günter Uecker
Schwarze spirale
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1985, 38 x 28,5 cm, sign. PD Uecker
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Načeradský
Levitace
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
litografie, 2010, 54,5 x 72,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Dušan Polakovič
(1950-2016)
Okolo mysu poslednej nádeje
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1988, 32 x 49 cm, sign. PD Dušan Polakovič 88, č. 63/100, žák prof. A. Brunovvského na VŠVU v Bratislavě, člen Slovenské unie karikaturistů
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Dušan Polakovič
(1950-2016)
Pozor rezervacia
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1985, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Dušan Polakovič 85, E. A., žák prof. A. Brunovvského na VŠVU v Bratislavě, člen Slovenské unie karikaturistů
Peter Klúčik
Semiramidin les
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
lept, 1996, 33,5 x 45 cm, sign. PD Peter Klúčik 1996, č. 16/100, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Dušan Kállay
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1978, 18,5 x 12 cm, sign. DU Dušan Kállay 1978, pasparta, č. 59/200, při okrajích podél pasparty zažloutlý papír, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Karel Jerie
Pokušení a Extáze
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 2021, 76 x 54 cm, sign. PD JERIE 2021, č. 70/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Pan Prsteníček
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1971, 22 x 8,5 cm, sign. DU Pacovská 71, č. 1/200, Antikvariát Dlážděná
Květa Pacovská
(1928-2023)
Vláček
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1970, 12 x 17 cm, sign. PD Pacovská 70, č. 70/200, Antikvariát Dlážděná
Jiří Slíva
Tango legale
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
litografie, 39 x 27 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 32/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Josef Bolf
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
litografie, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, č. 30/190
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Jaroslav Róna
Portrét manželů B.
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 58/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
František Skála
Na počátku
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 2015, 48,5 x 35 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 33/200
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)