-
Jaroslav Valečka
(1972)
Pouštění draka
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:07
litografie, 76 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 44/50, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
MICL
(1969)
Stará Praha
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:02
olej, plátno, 2023, 60,5 x 45,5 cm, sign. PD Micl 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:01
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílé molo
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:59
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Balvany
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:57
litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Červený kouř
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:56
litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:54
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Jezero
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:53
litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Starý a nový sen
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:51
olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:50
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:49
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:46
giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Kaple
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:44
giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:43
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
-
Karel Jerie
(1977)
Pokušení a Extáze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:42
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Nokturno
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:36
litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Závrať
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:35
litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Přítelkyně
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:34
litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílá noc
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:33
litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Labuť a tele
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:30
litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Krajina
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:59
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
Se sudem
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:58
akvarel, tužka, papír, 42,5 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
Víno
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:57
akvarel, tužka, papír, 46 x 33,5 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
U piva
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:56
akvarel, tužka, papír, 42 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:55
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 12/75, rožky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:54
litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kubíček
(1930)
Šátek I.
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:53
litografie, 1981, 40,5 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1981, rám, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kubíček
(1930)
Kočka
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:52
litografie, 1984, 37,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Katedrála svatého Víta
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:51
litografie, sign. LD VKubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO