Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Pouštění draka

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:07

    litografie, 76 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 44/50, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03

    olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK

  • MICL

    (1969)

    Stará Praha

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:02

    olej, plátno, 2023, 60,5 x 45,5 cm, sign. PD Micl 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:01

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílé molo

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:59

    litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Balvany

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:57

    litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:56

    litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:54

    litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:53

    litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • MICL

    (1969)

    Starý a nový sen

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:51

    olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jaromír 99

    (1963)

    Mariahilfe

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:50

    giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jaromír 99

    (1963)

    Bílá voda

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:49

    giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaromír 99

    (1963)

    Léčebna

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:46

    giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaromír 99

    (1963)

    Kaple

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:44

    giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:43

    litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    (1977)

    Pokušení a Extáze

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:42

    litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nokturno

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:36

    litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:35

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Přítelkyně

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:34

    litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:33

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • MICL

    (1969)

    Labuť a tele

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:30

    litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:59

    kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Se sudem

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:58

    akvarel, tužka, papír, 42,5 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Víno

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:57

    akvarel, tužka, papír, 46 x 33,5 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    U piva

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:56

    akvarel, tužka, papír, 42 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Pan H.

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:55

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 12/75, rožky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:54

    litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubíček

    (1930)

    Šátek I.

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:53

    litografie, 1981, 40,5 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1981, rám, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubíček

    (1930)

    Kočka

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:52

    litografie, 1984, 37,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála svatého Víta

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:51

    litografie, sign. LD VKubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook