Malá strana
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 10:54
lept, 10,7 x 7,7 cm, značeno v tisku LD VF, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Žně
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39
olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Hrad Veveří
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 1.520 CZK (64 €)
olej, lepenka, 58 x 48,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 1.520 CZK (64 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Oráč
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:49
olej, plátno, 60 x 83 cm, sign.PD , rám
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Hradčany
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:43
olej, plátno, 74 x 89 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
Štvanice na jelena
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:41
gobelín, 26 x 31 cm, PD značno NF, rám
Aktuální cena: 720 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Rybářská vesnice
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:11
olej, plátno, 46,5 x 71 cm, sign. PD nečitelně, rám
Večer na potoce
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:57
dřevoryt, 39 x 33 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:54
olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Cesta v Borkách
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:44
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Splav u Podměstského rybníka
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:39
pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Mlhy
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:35
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:26
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Slavnost v Dubrovníku
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Břízy u pole
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:47
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Motiv z Podkarpatské Rusi
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:26
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Moře
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:19
olej, deska, 35 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Letící andílek
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:13
dřevo, polychromie, v. 12 cm cm, stav k restaurování, kříž v ruce andílka odlepený, pohyblivé křídlo
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Domy
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:12
olej, plátno, 1966, 59 x 76 cm, sign. PD, klínový rám, místy díry v plátně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Na pobřeží
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:06
akvarel, tuš, papír, 20 x 31 cm
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Zátiší s melounem
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:05
fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Mořský svět
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:14
serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Akt na koni
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:04
lept, 1985, 20,8 x 28 cm, sign. PD nečitelně 85, pasparta, 23/40, Antikvariát Dlážděná
Učedníci pod Golgotou
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:00
barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Barbora
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:57
lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Indián s henryovkou
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:12
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
Ves u přehrady
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:56
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Petrov
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:50
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Lanškroun
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:46
tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
U moře
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:26
akvarel, tempera, papír, 1943, 31,6 x 42,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu