Alois Moravec
Alois Moravec
Pevnost
Položka č.: 280670Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:30
litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Dereham
Položka č.: 280669Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:28
litografie, 1970, 11 x 15,4 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Zima na vsi
Položka č.: 280665Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:20
kolorovaná litografie, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Hrad Kámen u Pacova
Položka č.: 279550Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:10
lept, 1953, 15 x 22,7 cm, sign. PD Amoravec 53, č. 8/100, LN popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Alois Moravec
Rybáři
Položka č.: 279551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:09
lept, 1950, 15,7 x 23,5 cm, sign. PD Amoravec 1950, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Vánoční stromek
Položka č.: 279541Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:34
ručně kolorovaný dřevoryt, 1983, 21 x 29,7 cm, sign. PD Amoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Alois Moravec
Na pláži (Balt)
Položka č.: 277974Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:20
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké bese…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Alois Moravec
Mezi domy
Položka č.: 277966Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:16
suchá jehla, 10,7 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, zezadu věnování: Panu red. A Weingovi věnuje A Moravec, zažloutlý a mírně zašlý papír; pravý horní roh papíru pokrčený, vlevo dole žlutá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM…
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Alois Moravec
Rybáři
Položka č.: 278913Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:40
litografie, 1943, 21 x 33,5 cm, sign. PD AMoravec 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Povoz
Položka č.: 278912Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:38
litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Přívoz v Roudné
Položka č.: 265087Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:31
litografie, 1943, 20,5 x 27 cm, sign. PD A. Moravec 43, č. 46/50, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Cesta na koni
Položka č.: 278146Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:52
litografie, 10 x 14 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Vepř
Položka č.: 278148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:50
litografie, 9 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Z Capri
Položka č.: 267097Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:54
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeskýc…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Capri a Nacapri
Položka č.: 267096Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:52
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, J…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Malíř
Položka č.: 264936Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:38
tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Š…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Hudebníci
Položka č.: 264935Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:36
tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a pro…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Narození
Položka č.: 264934Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:34
tuš, akvarel, papír, 1975, 21,2 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, PD p. f. 1976, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, č…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Na pole
Položka č.: 275678Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:12
litografie, akvarel, papír, 1967, 17 x 24,7 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Chození pro vodu
Položka č.: 275667Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:11
litografie, akvarel, papír, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Zimní cesta
Položka č.: 275666Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:10
litografie, akvarel, papír, 1982, sign. LD A. Moravec, PF 1983, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Nová turbína
Položka č.: 272468Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:04
akvarel, tužka, tuš, papír, 18,5 x 25,5 cm, sign. PD A. Moravec, text: Na prudký proud u mlýna čeká nová turbín, už se kola roztáčejí, buchty budou z práce její., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Divý muž
Položka č.: 258116Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:34
litografie, 11,5 x 8,8 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Dřevaři
Položka č.: 258049Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:25
dřevoryt, 11,3 x 12,4 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Dívka s podnesem
Položka č.: 220269Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Ženy na poli
Položka č.: 267090Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:20
tuš, akvarel, papír, 1967, 16,1 x 23,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1968, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
U vřídla (Karlovy Vary)
Položka č.: 267103Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:28
lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských vý…
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Alois Moravec
Rybáři
Položka č.: 267095Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:24
litografie, akvarel, 1972, 15,8 x 22,8 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1973, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá nebo ušpiněna, místy mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Rybáři
Položka č.: 267093Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:20
litografie, akvarel, 1971, 15,4 x 22,7 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1972, pasparta lehce zažloutlá, páska zažloutlá, zašlá a místy odřená, v pravém dolním rohu pasparty žlutá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Práce na poli
Položka č.: 267102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50
dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západ…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)