Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Květina

    Položka č.: 1352

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30

    linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Na draka

    Položka č.: 1350

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:28

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Klášter

    Položka č.: 1347

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:25

    tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Ulice

    Položka č.: 1345

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:23

    linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kapela

    Položka č.: 1342

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:20

    akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Žena v klobouku

    Položka č.: 1277

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:53

    tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:17

    akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Krajina před bouřkou

    Položka č.: 1323

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16

    akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Horská chata

    Položka č.: 1325

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15

    olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 1328

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:14

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 1267

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13

    olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Řeka

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:12

    kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Jezero u lesa

    Položka č.: 1271

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11

    olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10

    olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 270427

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:14

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Nového světa

    Položka č.: 270426

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:12

    lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 270425

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:10

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 270424

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:08

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, na rámu oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 270423

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:06

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 270418

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:04

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 270416

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 19:02

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 268776

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 18:50

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 268775

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 18:48

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 258399

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 17:56

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 251344

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 17:02

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 278333

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Drážďany

    Položka č.: 280968

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:13

    akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kapela

    Položka č.: 282123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:20

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Housle

    Položka č.: 282124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:19

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    U jezera

    Položka č.: 281857

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28

    tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

Instagram

Facebook