• Ladislav Paulus

    Rybník

    No.: 266421

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:40

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    No.: 267115

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:42

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • S. Imramovská

    Slunečnice

    No.: 267116

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:44

    dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Lahkým krokom

    No.: 267386

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:46

    tisk, plakát, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artist…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    No.: 268775

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:48

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    No.: 268776

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:50

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Střelnice

    No.: 269402

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:52

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domek s vysokým stromem

    No.: 269405

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:54

    olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    No.: 269406

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:56

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Květiny

    No.: 269408

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:58

    tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Španělské umění 14 - 16. století

    No.: 269409

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:00

    tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Na Kokořínsku

    No.: 270416

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:02

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Kubistické zátiší s loutnou

    No.: 270418

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:04

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    No.: 270423

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:06

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 270424

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:08

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    No.: 270425

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:10

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Z Nového světa

    No.: 270426

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:12

    lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    V parku

    No.: 270427

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:14

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Olomoucké kulturní léto 2009

    No.: 273366

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:16

    tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    No.: 273367

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:18

    tisk, plakát, formát A1 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluvek and J.Jemelkova at The Faculty of Education - Palacky University in Olomouc, member of the group Q, The Union of Olomouc Fine Artists, The Union of Free Photography - The Prague House of Pho…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Lomeček

    No.: 273368

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:20

    tisk, plakát, 2011, 42 x 42 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Horáček

    Dívka

    No.: 206567

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:02

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žena v kroji

    No.: 208764

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:04

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Náměstí

    No.: 208864

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:06

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:08

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: k CZK

  • Miroslav Nýdl

    (1924-1986)

    Konvolut 4 karikatur

    No.: 214205

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:10

    4x print, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, most sign. Nýdl, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    No.: 217281

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:12

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Řezník

    No.: 217403

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:14

    tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Kotva

    No.: 217418

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:16

    fix, papír, 11 x 8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Pozor blbý pes

    No.: 217426

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:18

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.