Jiří Kubíček
Kočka
No.: 615Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:52
litografie, 1984, 37,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika
Current price: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Katedrála svatého Víta
No.: 614Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:51
litografie, sign. LD VKubašta, mírbě zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
B. Kron
Ancona
No.: 613Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:50
lept, 1926, 25 x 34,5 cm, sign. PD Kronmich?, na papíře místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Antonín Kroča
Extáze
No.: 612Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:49
kombinovaná technika, běloba, papír, 1973, 20 x 28 cm, sign. PD Kroča 97, č. 72/100, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Daniel Krejbich
(1969)
Čtyřportrét
No.: 611Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:48
digitální fotografie, 30 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Jiří Krásl
(1928-2004)
Chobotnice
No.: 610Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:47
lavírovaná tuš, papír, 9,5 x 12 cm, pasparta, ilustrace k povídce, značeno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jarmila Králová
Modrý čtverec
No.: 609Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:46
olej, plátno, 40 x 40 cm, monogr. PD JK, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Petr Kožíšek
(1972)
At piece of My Light
No.: 608Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:45
serigrafie, 2010, 41,8 x 29,9 cm, na pravém okraji napsáno tužkou: At Piece of my Light. Petr Kožíšek 2010, v pravém dolním rohu papíru drobná světlá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Hra hřebečků
No.: 607Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:44
litografie, 1942, 25 x 40,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, č. 6/21, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Emil Kotrba
(1912-1983)
Věnčení býka
No.: 606Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:43
dřevoryt, 27, 5 x 36 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
No.: 605Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:42
litografie, 1932, 27,5 x 36,7 cm, sign. PD M.E. Kotrba 1932, rám, 4/20, vybledlý, lehce zažloutlý papír, rám lehce zašlý , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Karl Korab
(1937)
Lapeni
No.: 604Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:41
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100
Current price: 600 CZK (25 €)
Karl Korab
(1937)
No.: 603Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:40
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100
Current price: 600 CZK (25 €)
Karl Korab
(1937)
No.: 602Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:39
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Kopecký
(1928-2016)
Bodlák
No.: 601Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:38
litografie, 64 x 35 cm, sign. PD V. Kopecký, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Kopecký
(1928-2016)
Květina s motýlem
No.: 600Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:37
Current price: 500 CZK (21 €)
Ivan Komárek
Ženy, muži
No.: 599Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:36
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Vladimír Komárek
Hrozny
No.: 598Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:35
dřevoryt, 22,7 x 31 cm, sign. DU V Komárek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Komárek
Žena, Dvojice (konvolut dvou grafik)
No.: 597Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:34
suchá jehla, 16,2 x 10,6, 14,4 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/60, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Listopad
No.: 596Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:33
suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Vězeň
No.: 595Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:32
suchá jehla, 19,9 x 14,1 cm, sign. DU VKomárek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Komárek
Houslista,Tři sklenice (konvolut dvou grafik)
No.: 594Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:31
dřevoryt, 19,8 x 9, 16,9 x 8 cm, sign. PD VKomárek, sign. PD VKomárek, č. 45/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Vladimír Komárek
Muž před staženou žaluzií
No.: 593Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:30
suchá jehla, 19,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Koluch
(1894-?)
Karpatská vesnice
No.: 592Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:29
tempera, karton, 44 x 61 cm, sign. PD J. Koluch, rám, na rámu oděrky
Current price: 900 CZK (38 €)
Markéta Kolářová
(1993)
Flétnistka
No.: 591Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:28
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
No.: 590Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:27
ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Alice Koch
Pýthia
No.: 589Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:26
barevná tužka, karton, 1976, 36 x 27 cm, sign. Zezadu Alice Koch, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Ruth Kohler
Oranžová kompozice
No.: 588Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:25
litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120
Current price: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Červená kompozice
No.: 587Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:24
litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b
Current price: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Modrá kompozice
No.: 586Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:23
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100
Current price: 800 CZK (34 €)